Skip to main content
 
 

З'єднання полотен «Гнучкої цегли» при монтажі

Полотна з'єднуються між собою з переворотом полотна на 180º. Для цього потрібно вирізати половинки цегли зліва 4 шт. і справа 4 шт.

2

Полотно виглядає так.

3

Потім з'єднуємо полотна з переворотом на 180º

2

Виходить ідеальне стикування полотен.

5

Укладання цегли на кути; кладка кантрі і класична кладка

Інструменти для монтажу

1) Рулетка

2) Будівельний рівень

3) Будівельний ніж або ножиці

4) Зубчатий шпатель

5) Валік

6) Пінопластова терка

7) Расшивка для швів

8) Будівельний куль (закладення швів)

cantr

Монтаж декоративної штукатурки на основі ТМ «GIBKO»

Роботи з укладання «ГНУЧКОЇ ЦЕГЛИ» проводяться при температурі не нижче + 5 ° С і вологості не більше 60%. Роботи не проводяться під час дощу, перед дощем і відразу після дощу. Перед початком робіт відкрити кілька пачок і підготувати полотна до укладання на поверхню. Якщо роботи починають від кута, то потрібно зрізати 5 мм виступаючих цеглинок з краю полотна з одного боку, а з іншого вирізати 4 половинки маленьких цеглинок (дивитися: З'ЄДНАННЯ ПОЛОТЕН «ГНУЧКОЇ ЦЕГЛИ ПРИ МОНТАЖІ»). Далі з'єднувати полотна, вирізаючи цеглинки з двох сторін. Підготувати поверхню: очистити від забруднень і старої штукатурки, замазати великі тріщини і западини (якщо вони є). Дрібні тріщини годі й замазувати. Покрити підготовлену поверхню ґрунтовкою глибокого проникнення. Підготувати клейову суміш (для керамічної плитки, для плит ППС).

1. Зубчастим шпателем нанести клей на поверхню розміром трохи більше розміру полотна «гнучкої цегли». Розмір зуба шпателя 3-5 мм. Не рекомендується наносити клей на стіну більш ніж на 2-3 листа (щоб уникнути його висихання). КЛЕЙ наноситься на стіну, а не на полотно «гнучкої цегли».

2. Піднести лист до стіни і щільно притиснути для фіксації на поверхні.

3. Прокатати вузьким валиком по цеглинці або притиснути пінопластовою теркою.

4. Плоским шпателем або металевою смугою шириною не більше 10 мм і товщиною 2 -3 мм пройти по швах вдавлюючи сітку в розчин спочатку по вертикальних швах.

5. Пройтися шпателем по горизонтальних швах. Шви повинні залишитися гладкими, без напливів. При цьому не важливо, якщо сітка не закрилася розчином. Шви остаточно замазуються на наступному етапі.

6. Приступати до закладення швів потрібно після повного висихання клею не раніше, ніж через 1-2 доби. Можна закладати шви і після закінчення приклеювання всього обсягу цегли (це можна зробити і через тиждень, і через місяць і т.д.). Для закладення швів застосовуємо той же клей. що і для приклеювання «гнучкої цегли». За допомогою будівельного куля (можна і кулінарний куль для крему) клей вноситься в шви. Розмір куля 50 і більше см, для зручності.

7. Після внесення клею в шви даємо йому злегка затвердіти до пружної консистенції. Після цього пройти вузьким шпателем і сформувати шов, при цьому залишки клею по краях цегли, що не осипалися, не зчищати до повного висихання.

8. Коли клей в швах повністю висох, залишки клею на краях очистити тим же шпателем. Якщо клей потрапив на поверхню цегли і її забруднив, зчистити можна за допомогою будівельного ножа, тільки після повного висихання клею. Місце зачистки злегка посвітлішає, але після обробки гидрофобизатором або акриловим лаком це усунеться (см.п.9).

9. Для того, щоб цегла прослужила довго і не піддавалася впливам зовнішнього середовища, рекомендується обробка поверхні гидрофобізуючими (водовідштовхувальними) складами. Усередині приміщень можна використовувати акрилові водовідштовхувальні склади.

6

Усі права захищено. Використання інформації без посилання на сайт заборонено! Сайт розроблено рекламним агентстством UKR-WEB