Skip to main content
 
 

ТМ «GIBKO» випускає гнучку цеглу з 2015 року. Ми по праву є першими і пропонуємо на будівельному ринку України гідний товар і за доступною ціною, в цьому нам немає рівних. Ми пишаємося тим, що це українська розробка і не посилаємося, що випускаємо по голландської або німецькій технологіям.

Виріб (спосіб виготовлення декоративної штукатурки на гнучкій основі) захищений ПАТЕНТОМ (Закон Украины «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі», 2016 р.). З огляду на те, що для цього матеріалу немає ГОСТу, нами були розроблені технічні умови для декоративної штукатурки ТМ «GIBKO» (внесено в базу данных «Технічні умови України»).

ТМ «GIBKO» починаючи з 2015 р є активним учасником будівельних виставок в Києві, Одесі, Харкові. За останні роки спостерігається збільшення інтересу і попиту на нашу продукцію. Це, перш за все, пов'язано з тим, що «ГНУЧКА ЦЕГЛА» є гідною альтернативою іншим оздоблювальним матеріалам, таким як штукатурки «короїд» і «баранчик».

Одним з основних факторів чому обирають саме нашу «ГНУЧКУ ЦЕГЛУ» ТМ «GIBKO» це те, що будь-якому об'єкту можна надати приголомшливий зовнішній вигляд, який може дати оригінальна цегляна кладка. Також цьому сприяє простота робіт пов'язаних з монтажем. А з урахуванням привабливості і найнижчої ціни в цьому сегменті продукції, забезпечує доступність даного матеріалу для українського споживача.

UIkit cards
UIkit cards
UIkit cards

Усі права захищено. Використання інформації без посилання на сайт заборонено! Сайт розроблено рекламним агентстством UKR-WEB