Skip to main content
 
 

Застосування гнучкої цегли

Ми вперше в 2015 році почавши виробництво застосували термін "ГНУЧКА ЦЕГЛА". Під цим мається на увазі гнучка система на фасадній сітці. Самі цеглини на сітці мають незначну гнучкість, що в комплексі з сіткою дозволяє провести монтаж полотен з цеглою без пошкодження. З плином часу система "ГНУЧКА ЦЕГЛА" набуває міцність і на довгий час виконує функції фасадної штукатурки і декоративного оздоблення в інтер'єрі.

Гибкий кирпич

При виготовленні "ГНУЧКОЇ ЦЕГЛИ" використовуються натуральні складові - мармурова крихта і кварцовий пісок.
      До складу включені засоби від грибка і цвілі. Як сполучний матеріал використовується акрилова дисперсія. Фарбувальні пігменти (від німецького виробника) застосовуються при виготовленні, мають високу стійкість до вигоряння.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ "ГНУЧКОЇ ЦЕГЛИ":
 
- паропроникна
- вологостійка
- морозостійка
- негорюча
- не розтріскується
- універсальна
- мала вага
- экологічно чиста
- простий монтаж
- неповторний дизайн
 
         "ГНУЧКА ЦЕГЛА" застосовується для обробки фасадів будинків, парканів, колон, парапетів тощо. В інтер'єрі використовується для обробки стін, стель, арок, закруглених поверхностей.
          Легко монтується за допомогою клейових цементних сумішей на будь-яку поверхню: бетон, газоблоки, піноблоки, шлакоблоки, стару цегляну кладку, пінопласт, екструдований пінополістирол, мінеральну вату, гіпсокартон, OSB, QSB і т.д.
        При монтажі "ГНУЧКОЇ ЦЕГЛИ" поверхня не потребуе ретельної підготовки, не потрібно армування стін (за винятком мінеральної вати), так як цегла вже нанесена на армуючу сітку, яка в свою чергу забезпечує додаткову міцність поверхні. Застосовується фасадна сітка щільністю 160г / м2.

Класична кладка "Сіті"


Розмір полотна — 955X565 мм.
Вага — близько 1,35 кг.
Товщина — 2.5-3.5 мм.
Площа — 0,54 м².

Хаотична кладка "Кантрі"


Розмір полотна — 885X565 мм.
Вага — близько 1,25 кг.
Товщина — 2.5-3.5 мм.
Площа — 0,50 м².

Гнучка цегла: Легко ріжеться ножицями або ножем. Виглядає як справжня цегла, твердне після приклеювання. Простий в монтажі і не вимагає спеціальної підготовки.

Усі права захищено. Використання інформації без посилання на сайт заборонено! Сайт розроблено рекламним агентстством UKR-WEB